Nastal adventní čas. V ulicích blikají světýlka, na náměstích září vánoční stromy. K Vánocům ozdobené stromečky patří. Naši žáci nazdobili stromečky hned dva, a to tradičně v chodbě naší školy, ale také  se letos zapojili do soutěže výstaviště Floria v  Kroměříži „O nejkrásnější vánoční stromeček“.  Pilně si vyrobili své vlastní ozdoby, pekli a zdobili perníčky, lepili papírové řetězy a hvězdičky. Všichni spojili své síly při přípravě i zdobení. 

Všem přejeme klidný a pohodový Advent.

 

Zapojením do soutěže výstaviště Floria v  Kroměříži „O nejkrásnější vánoční stromeček“ jsme se stali konkurenty mnoha mateřských i základních škol celého regionu. Během vánoční výstavy stromky obdivovalo několik tisíc návštěvníků výstaviště, kteří dávali své hlasy těm nejhezčím. 

Radost je veliká, na základě hlasování patří naše Základní škola Roštín mezi tři odměněné. Děkujeme návštěvníkům, kteří přispěli svými hlasy a pomohli nám k umístění.

Dobrá nálada ovládla celou školou, už nezbývá než popřát všem krásné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.