Vítejte

Obec Roštín jako zřizovatel Základní školy a Mateřské školy Roštín, příspěvkové organizace, na základě Vládou ČR vyhlášeného nouzového stavu šíření koronaviru COVID - 19 oznamuje, že s platností od útery 17. března 2020 (včetně) je zakázán fyzický pobyt dětí v budově mateřské školy č.p. 368 do odvolání. Více informací zde.

 

Vážení rodiče,

z důvodu nařízení vlády ze dne 10.3.2020 a po dohodě se zřizovatelem školy se prosím připravte na to, že může být školka v následujících dnech uzavřena. Uzavření školky se bude odvíjet od vyvíjející se situace šíření koronaviru. O případném uzavření mateřské školy Vás budeme informovat. Sledujte prosím webové stránky školy.

Děkujeme.

Mgr. Jaroslava Plachá – ředitelka školy  

 

Vážení rodiče,

z důvodu nařízení vlády ze dne 10.3.2020 se  uzavírá základní škola od 11.3.2020 až do odvolání. Sledujte, prosím, stránky školy, kde Vám budou dávány podrobnější informace  a také zadávání domácích úkolů. Zadání domácích úkolů pro jednotlivé ročníky naleznete každý den v sekci" Výuka."

Mateřská škola bude i nadále v provozu.

Mgr. Jaroslava Plachá - ředitelka školy


 PORTÁL PROŠKOLY.CZ - INFORMACE PRO RODIČE

Vážení rodiče,

v letošním školním roce jsme pro vaše děti zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.

Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.

Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.

Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!

Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.

Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

 

 

                                          Mgr. Jaroslava Plachá

                                               ředitelka školy

 Základní škola Roštín je zapojena do unikátního projektu "Zelená škola".


 


Základní škola Roštín byla od 1.7.2011 do 31.12.2013 úspěšně zapojena do projektu EU peníze školám.