Vyhodnocení velké podzimní soutěže ve sběru elektrozařízení

19.02.2012 19:46

    Úspěch roštínské malotřídní školy

V době od 1.září do 30. listopadu loňského roku byla vyhlášena projektem Recyklohraní a firmou Asekol  velká podzimní soutěž ve  sběru vysloužilého elektrozařízení. Žáci naší školy se do této soutěže zapojili s velkým  nadšením a jejich   úsilí bylo v novém roce firmou Asekol patřičně odměněno. Naše škola v tuto dobu odevzdala celkem 1771 kg elektrozařízení a  obsadili jsme tak 2. místo v kraji v rámci této soutěže.  Jako výhru jsme získali od společnosti Asekol 5.000 bonusových bodů, které budou využity na nákup odměn pro žáky naší školy. Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat za velkou snahu a aktivitu všem žákům i jejich rodičům. Je to velký úspěch jedné malotřídní školy s 28 žáky ve zlínském kraji.

                                                        Mgr. Jaroslava Plachá – ZŠ Roštín

—————

Zpět